Wholesale and retail sale of aluminium and stainless steel

  • Vilnius: +370 5 2032584 -
  • Kaunas: +370 37 328200 -
  • Tallinn: +372 527 2916

Apie kompaniją

Bendrovė „MV STEEL GROUP“ dirba nuo 2005 metų. Įmonės specializacija – visų rūšių nerūdijančiojo plieno gaminių ir aliuminio tiekimas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Skandinavijos šalyse, Europoje.

Pagrindinė kryptis – įvairių rūšių nerūdijančiojo plieno vamzdžių, kuriuos gamina pasaulio įmonės, tiekimas. Be to, tiekiame šalto ir karšto valcavimo nerūdijančiojo plieno lakštus, dekoratyvinius nerūdijančiojo plieno lakštus, nerūdijančiojo plieno juostas, rulonus, vielą, įvairias jungiamąsias detales ir elementus, skirtus tvoroms, laiptinėms ir įvairioms stiklų sistemoms. Asortimentą taip pat papildo aliuminio produktai. Aliuminio lakštai, rulonai, juostos ir vamzdžiai.

Mūsų klientai – chemijos, maisto, farmacijos, naftos perdirbimo pramonės įmonės, rankšluosčių džiovintuvų, laiptinių konstrukcijų gamintojai, nerūdijančiojo plieno dekoratyvinės apdailos gamintojai, aliuminio fasadų gamintojai.

Branginame savo reputaciją ir atsakingai žiūrime į kiekvieną užsakymą, užtikrindami pristatymą laiku ir padorias kainas.

Siūlome tik kokybišką pasaulinių gamintojų produkciją ir tai ne tik skambūs žodžiai. Todėl žinome visus gamybos etapus, nerūdijančiojo plieno ypatybes ir specifikacijas. Žinodami kiekvienos produkto rūšies stipriąsias ir silpnąsias puses, padėsime išsirinkti būtent tai, ko Jums iš tiesų reikia.

Suprantame savo klientų poreikius ir siūlome užsakovui reikalingų matmenų lakštų pjaustymo paslaugas.

Sandėliuose visada yra visų rūšių vamzdžių ir nerūdijančiojo plieno valcuotų lakštų. Likusią produkciją galime užsakyti per patį trumpiausią terminą.